En gelişmiş veri yönetim grubu, istatistiksel ve makine öğrenmesi teknikleri ve görselleştirme çözümleri sunarak veriye dayalı karar destek sistemleri sağlıyoruz.

 

DATAMIND’da müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yerinde veya uzaktan danışmanlık hizmetleri ve yazılım ile analitik çözümler sunarak hizmetlerimizi özelleştiriyoruz.

 

Müşteri istihbaratı, dolandırıcılığın önlenmesi, GDPR, fiyatlama tahmini, stratejik sipariş yönetimi, Yapay Zekâ tabanlı süreç optimizasyonu, Data Lake, Kurumsal Veri Ambarı ve İş Zekası gibi birçok farklı sektörde ve alanda ödüllü çözümler sunuyoruz.

 

Ayrıca her müşterinin kendine has, özel bir müşteri olduğunun ve her soruna uygun tek bir çözüm ve platform olmadığının da farkındayız. Bu nedenle, müşterilerimize özel hizmet sunmak için çok çeşitli açık kaynakları kullanıyoruz.

Uçtan Uca Teknoloji Uygulamaları

Veri Ambarı
Makine Öğrenmesi Platformu
Veri Bilimi
Mesajlaşma & ETL
Bulut Platformu
Veri Yönetişimi
Veri Görselleştirme
Veritabanı

Hazır Çözümlerimiz

MÜŞTERİ ANALİZLERİ YOL HARİTASI

MÜŞTERİ ANALİZLERİ YOL HARİTASI

Davranış Segmentasyonu Analitiği Yaşam Döngüsü Tahmini Churn Tahmini

FRAUD ANALİZİ

FRAUD ANALİZİ

Kredi Kartı Dolandırıcılığı, Sigorta Dolandırıcılığı, Kredi Erken Uyarı Sistemi, Kanıt Ağırlığı, Bilgi Görselleştirme Entegrasyonları, Temerrüde Düşme Olasılığı ve Temerrüt Halinde Zarar Modelleri Çalışan Dolandırıcılığı

STRATEJİK FİYATLANDIRMA

STRATEJİK FİYATLANDIRMA

Dinamik Fiyat Optimizasyonu Fiyat Teklifi SKU Tabanlı Satış Planlaması

DİNAMİK TALEP TAHMİNİ

DİNAMİK TALEP TAHMİNİ

Talep Planlama SKU Tabanlı Üretim

Case Studies