• DATAMIND’dan aldığınız hizmet üzerinden uzun zaman geçtiğinde, hala en iyi sürümü veya en iyi çözüme sahip olup olmadığınızı merak edebilirsiniz. Daha ileri düzeyde performans gösteren çözüm sistemleri geliştirilmiş ise bunların var olan altyapınızda nasıl performans göstereceğini öğrenmek isteyebilirsiniz.
• DATAMIND sisteminizdeki tıkanıklıkların kaynaklarını ortaya çıkaracak teşhise yönelik hizmetler sunmaktadır. Bunlar:
o Sisteminizde kurulu olan konfigürasyon istediğiniz performansta çalışmakta mıdır?
o Performansı düşüren nedenler nelerdir?
o İş süreçleri incelenerek yaşanmış olabilecek değişikliklere göre var olan sistem nasıl daha verimli hale getirilebilir?
o Son adım olarak daha iyi bir duruma gelebilmeniz için incelemeler ve sorun tespitlerin ışığında yapılması gereken iyileştirmelerle ilgili öneriler sunulacaktır.

DATAMIND size teknik konularda destek verebilmek için her zaman hazırdır.

• DATAMIND ile destek anlaşması yaparak IBM Cognos, TM1, BI ve SPSS sistemleriyle yaşadığınız sorunlarla ilgili destek alabilirsiniz
• Ödeme seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

• IBM Yazılım yatırımınızı diğer alanlara genişletebilmek için personelinizin uzmanlığına yatırım yapabilirisiniz. DATAMIND fikrinizi geliştirmek ve sonunda bir yol haritasını oluşturabilmek için sizinle birlikte çalışabilir ya da bu aşamaları kendiniz gerçekleştirebilmeniz adına sizi destekleyebilir.
• Sağlayacağınız veri DATAMIND ekibi geliştirerek bir prototip oluşturabilir ve bu şekilde Demo ve POC uygulamalarını içerecek şekilde genişletilebilir. Daha büyük yatırımlar için karar vermeden önce küçük demo uygulamalar ile fikrinizin gerçekten işleyip işlemediğiniz bu şekilde deneyebilir ve sonucuna göre yatırımınızın ölçeğini genişletebilirsiniz.

IBM ÜRÜNLERİNİZİN SÜRÜM YENİLEMESİ VE BAKIMI

DATAMIND, IBM ürünlerini lisanslama, sisteme entegre etme, sistemle uyumlu çalışmasını sağlama ile ürünü güncelleme ve geliştirme konusunda Türkiye’deki en yetkin ve güvenilir IBM Premier Business Partnerlerinden biridir.
Yapmış olduğunuz yatırımdan maksimum faydayı elde edebilmeniz için DATAMIND durumunuzu inceleyerek bir öngörüde bulunur.
Uzmanlarımız işleyişinizde ne tür yeniliklere ihtiyaç duyduğunuzu tüm boyutları gözeterek titizlikle çalışıp size en uygun gelişmiş çözümü önerirler.