Size nasıl yardım ediyoruz? (Uygulama Hizmetlerimiz ve Metodoljimiz)

İş sorunlarınıza analitik çözümler getirme konusunda DATAMIND ekibi oldukça yetkin ve isteklidir. İş sürecinizde tespit etmiş olduğunuz sorun ile bize başvurduğunuzda, bizim için ilk çalışma adımı devreye girmektedir: sorununuzu çözmek için hangi çözümümüze ihtiyaç duymaktasınızr?
Sorunu doğru tespit etmek, en az risk ve en yüksek verimlilikle çalışmamızı sağlamasıyla birlikte bizi doğru çözüme götürdüğü için hizmet sürecimizde en önemli adımdır.
Sorunun cevabı bazı durumlarda oldukça karmaşık olabilmektedir. Ancak soruya net cevap arama süreci oldukça bilgilendirici ve başarıya götüren basamaklarla dolu olduğu için değerlidir. Net bir cevaba vardığımızda size en uygun analitik çözümünü geliştirerek başarılı sistemlere geçmenizi sağlıyoruz.

DM Hizmetleri ile Değerinize Değer Katıyoruz

İşbirliği ve Hızlı Devir Teslim
Potansiyel müşterilerin kararlarını etkileyen en önemli iki unsurun yatırım maliyetinin ne olduğu ve yatırımın geri dönüş hızı olduğunun farkındayız.
DM olarak müşterilerimizin IBM Cognos çözümlerini kendi iş süreçlerinde yetkin bir şekilde kullanabilmelerine son derece önem veriyoruz.
IBM Cognos Yazılımı’nın iş sorunlarınıza çözüm oluşturarak projelerinizde başarılı olmanızı sağlaması için sizinle ortak çalışıyor, kullandığımız teknoloji altyapısına ve ürünü kullanma yetkinliğinizi edininceye kadar size destek olmaya devam ediyoruz. Ekibimizde yer alan danışmanlarımız çözüm sürecinin en başından itibaren sizi dahil ederek, tüm işlem basamaklarına şahit olmanızı ve aktif rol almanızı sağlıyorlar. Bu şekilde tam bir bilgi aktarımı edinerek IBM Cognos ürününü yetkin bir şekilde kullanmanız ve iş süreçlerinde en kısa sürede veriminizi artırmanız kolaylaşıyor.

• İşinizde verimli bir gelişme
• Yaratıcı Danışmanlık
• Alanında Yetkin Danışmanlar/Uzmanlar

• Güvenilir Uzmanlardan Güvenilir Yaklaşımlar
• Proje Döngüsü
• Tekrar Kullanılabilir Teknikler ve Kodlar